logo

Ślub cywilny w Sky Tower

Ewa i Kamil

To był niezwykły dzień. Śmiech i stres, słońce i ulewa, Wrocław z perspektywy chmur i wody. Tyle skrajności, tyle cudownych emocji, tyle niespodzianek.

Ślub cywilny w Sky Tower

Najwyższy budynek we Wrocławiu Sky Tower to niezwykła wizytówka miasta. Widać go z każdej części Wrocławia i stał się jego integralną częścią. Uwielbiam patrzeć na miasto z perspektywy tarasu na ostatnim piętrze. Wszystko wydaje się inne, jak by się oglądało makietę.
Jeśli nie macie lęku wysokości to możecie oglądać dalej.

 

Przyjęcie weselne na statku

Ten dzień był wyjątkowy. Nikt się nie spodziewał, że w tak piękny, słoneczny dzień dosłownie w chwilę zamieni się w burzliwy i deszczowy armagedon.
Deszcz spadł w momencie wejścia na statek, każdego z gości wchodzącego na pokład można było dosłownie wykręcać.  Na szczęście kilka minut później wyszło słońce i cala impreza nabrała zupełnie innych kolorów.

 

Sesja plenerowa w sadzie

 

Na sesję plenerową wybraliśmy inny dzień by już na spokojnie i bez stresu Ewa i Kamil mogli się skupić tylko na sobie. To też zawsze fajny moment by powspominać i podzielić się wrażeniami z dnia ślubu. Za scenerię sesji posłużył nam cudowny sad. Sad pełen jabłek i słońca, sad wypełniony ich miłością.

One thought on “Ślub cywilny w Sky Tower”

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *