logo

Ślub w Irlandii

Ślub w Irlandii

Ślub w Irlandii???

Ale jak to? Ja  mam lecieć do krainy mych marzeń  by uwiecznić zaślubiny dwójki kochających się ludzi?
Nie zastanawiałam się ani sekundy.
Kocham Irlandię. Mieszkałam tam prawie rok gdy byłam jeszcze studentką. Dublin znam jak własną kieszeń i nawet po tylu latach czuje się tam jak w domu.
Wyprawa na wyspę była po tylu latach cudowna podróżą sentymentalną a wyprawa by fotografować tam ślub była ziszczeniem moich marzeń.
Bogusia i Gheorghe to niezwykła para. Są jak ogień i woda, cudownie się uzupełniają i są przykładem na to, jak przeciwieństwa się przyciągają.
On zrównoważony, poważny, analityczny. Ona szalona, wiecznie uśmiechnięta optymistka. Ich  ślub był tak inny od tego, czego doświadczam w Polsce.

 

Przygotowania

 

Na przygotowaniach spotkałyśmy się z Bogusią w salonie piękności w sercu Bray http://no84beauty.com/.
Piękny makijaż i fryzurę z niezwykłym wiankiem wykonały dziewczyny na miejscu.  Następnie pojechaliśmy do domu Bogusi i Gheorgha by w nastroju absolutnego spokoju ubrać się i udać na miejsce zaślubin.

 

 

 

 

Plener ślubny

 

Plener ślubny mieliśmy wykonać następnego dnia ale po tak emocjonującym poprzednim dniu ale po odpowiedniej ilości Guinessa zdcydowaliśmy się zrobic go kolejnego dnia. Bogusia i Gheorghe są miłośnikami gór więc oczywistym było, że na swój plener zabrali mnie w góry niedaleko Wicklow.
Widoki zapierały dech w piersiach, dopisało światło i pogoda więc nie mogło się nie udać.

 

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *