logo

O mnie

Ewa Jezierska Fotografia – Wrocław

Nazywam się Ewa Jezierska, a to mój fotograficzny świat. W robieniu zdjęć łączę pasję i zawód – to chyba najlepsza kombinacja, dla kogoś, kto pragnie czuć się spełniony. Fotografia jest moim sposobem na życie, którym dzielę się z Wami, pojawiając się w ważnych i radosnych momentach Waszego życia. Dotychczasowa praktyka oraz sprzęt, którym dysponuję, pozwalają mi dostrzegać i zatrzymywać w kadrze masę emocji, momentów i detali, często tak ulotnych i niepowtarzalnych. Nierozerwalna przyjaźń z aparatem zaowocowała realizacją wielu zleceń z zakresu fotografii ślubnej, ciążowej, dziecięcej, czy też działań komercyjnych.

Jako fotograf w swojej pracy kieruję się elastycznością, wsłuchując się w to, co macie mi do powiedzenia oraz w to, jak sami siebie i swoich najbliższych widzicie. Dorzucam do tego szczyptę swojej kreatywności, i dzięki temu możemy wspólnie cieszyć się z zadowalającego efektu, ujętego w niebanalnych kadrach. Zdjęcia mojego autorstwa zamieściłam na niniejszej stronie internetowej, z kolei wgląd do aktualnych prac i projektów znajdziecie również na moim fanpage, na którego również zapraszam.

Wraz z moim aparatem można mnie spotkać głównie we Wrocławiu, jak i w innych częściach województwa dolnośląskiego. Jeśli więc potrzebujesz uchwycić ważny moment w swoim życiu, posiadać pamiątkę, która w jednym kadrze zatrzymuje prawdziwe emocje, czy też po prostu przeżyć coś wyjątkowego bawiąc się przed obiektywem, to zapraszam Cię do kontaktu.